| Aalexander a întrebat:

In 2 ani de sala cat cresti?
Sunt statistici?
Eu am 5-6 mese pe zi bogate in proteine, suplimente dupa antrenament si fac deja de 6 luni sala.
Ma intreb peste un an cum va fi? Caci la anul plec la facultatebig grin
Sunt mezomorf si am masa musculara vizibila.( cred ca 40 in brat)

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

40 in brat nu inseamna nimic, un 35 super definit e de preferat fata de un 40 nedefinit

In fine, difera de la om la om, e IMPOSIBIL sa-ti spuna cineva CAT cresti in 1 sau 2 ani. Important e ca o sa cresti, din ce in ce mai lent.

| Culturism69 a răspuns:

Diferenta intre 6 luni si 2 ani e vizibila.
Ce e drept ca acum o sa cresti mai greu, mult mai greu, dar asta inseamna Munca.