| Gickanho a întrebat:

In seara asta este Celsea- Barca si vreau sa bag la pariuri pe meciu' asta, am gasit un tip de pariu foarte interesant ci anume : "cate minute de prelungiri vor fi acordate pentru prima repriza" sunt niste cote foarte misto 2 min =cota 4, 3 min=cota 9 Nu stiu ce sa aleg, eu ma gandesc la 3 minute dar e cam riscant vreau pareri, dau funda!

Răspuns Câştigător
| CreierSupersonic a răspuns:

2 minute se acorda cel mai des! si pentru ca meciul va fi echilibrat vor da 2 min

8 răspunsuri:
| Gickanho explică:

Ce treaba are muzica populara cu intrebarea mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 sau 2... 3 nu prea cred!

oricum stiu poate voua va suna nebunesc dar eu as merge pe un 1X azi!big grin

app pe ce site joci?

| Nelutsa a răspuns:

Poti baga mai multe minute deodata sau decat unu? Eu spun sa bagi 2 min! Dar daca merg cate 2 baga 2 min si 1 min!

| Bogan9028 a răspuns:

Baga un bilet pe 2 minute si altu de 4 minute, nu ai ce pierde. salut

| Bogan9028 a răspuns:

Bagi 2 bilete, unu pe 2 minite si altu pe 3 minute, nu ai ce pierde. salut

| Geo0orge a răspuns:

Ok. ti.am citit intrebarea. si raspunsurile ce le.ai primit. eu joc pe bet365. nu m.am uitat daca este un astfel de pariuhee hee dar. as merge pe 3 minute... si am mers pe un pariu 1 pauza 2 final sa inscrie messi oricand am prins o cota bunicica. in grupele CL am pariat pe o finala Bayern- Barca. oare imi va iesi? laughing aveam o cota de 241 si am pus 100 de lei laughing era exact inaintea meciului castigat de bayern cu 2-0 in fata celor de la villareal big grin nu stiu. pariurile inseamna RISC. Nu risti. nu castigi :p

| katalin13134300 a răspuns:

Iti dai seama ca in prima repriza de obicei nu prea se dau prelungiri sau se mai da 1 min. Ca sa prelungeasca meciul cu mai mult trebuie sa se traga ceva de timp in prima repriza... poti incerca cu 2 minute mai mult nu te-as sfatui. Eu merg pe Handicap X in favoarea Barcelonei.