| B0ne a întrebat:

Întrebare DOAR pentru fanii wrestling-ului, în special Wwe-ului. Am urmarit multe reportaje cu Philip Jack Brooks a.k.a "CM Punk" și din câte îmi dau seama, e mai tot timpul cu nasul pe sus de când a plecat din companie. Părerea mea este că nu ar fi trebuit să întoarcă spatele chiar așa companiei, unde până la urmă și-a făcut un nume și plus de asta este locul unde și-a găsit soția. Ar fi putut face o pauză mai îndelungată pentru aș reveni din starea care a spus că a fost. Acum întrebarea mea pentru voi este :
"Credeți că decizia lui "CM Punk" a fost una benefică lui? sau nu?" Argumentați alegerea.

6 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

CM Punk va reveni, a zis si inainte de Payback ca nu se va mai intoarce si ce? La batut pe Y2G acolo!

| B0ne explică (pentru iCappy):

1. E Y2J
2. Ai vazut vreun interviu cu el pana acuma de cand a plecat? La ultimul interviu, reporterul l-a intrebat daca mai exista vreo sansa sa vina inapoi, iar el a spus : "No, never ever, never ever ever".

| iCappy a răspuns:

1: corect, greseala mea.
2: Si n-a zis la fel si inainte sa-l bata pe Y2J ma?
Va reveni el, candva.

| B0ne explică (pentru iCappy):

Nu a spus ca pleaca. A facut o pauza. Acum e alta treaba, contractul lui a exprirat. Nu mai are nici o legatura cu WWE-ul pana nu isi reinoieste contractul.

| iCappy a răspuns (pentru B0ne):

Ok.
Deci cand va reveni inapoi sa ma contactezi sa-ti spun c-am avut dreptate.
tongue

| B0ne explică (pentru iCappy):

M-ai asteptam sa revina sau ma pot declara castigator?