| anonim_4396 a întrebat:

La sala de atletism din bacau poti alerga pe gratis sau trebuie sa-ti faci abonament? Spuneti-mi si mie pe unde sunt piste de atletism in bacau unde poti alerga.

3 răspunsuri:
| Teiubescinsecret a răspuns:

Vrei sa spui sala sporturilor? Daca e vb de acea sala, da poti alerga fara sa platesni nimic, e freewinking

| xDanix1998 a răspuns (pentru Teiubescinsecret):

Unde zic eu se numeste sala de atletism are inauntrun o pista de 200 m unde se mai desfasoara iarna cateva concursuri de atletism. E aproape de sala sporturilor.

| Teiubescinsecret a răspuns (pentru xDanix1998):

Pai sincer nu stiu, dar daca ai merge si ai intreba un antrenor de acolo, sau pe cineva care alearga acolo, te-ar lamuri cu siguranta. La sala sporturilor e gratuit, alergi cat vrei si cand vrei happy