| Laiyla a întrebat:

M-am gandit sa fac cateva exercitii acasa, avand in vedere ca nu prea vreau sa merg la sala. Am nevoie de gantere pentru squats. Intrebarea mea e, cate kg ar trebui sa aiba ganterele?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decât gantere mai bine iti iei niste benzi, sunt de la myprotein rosii si mov, te costã nici 200 de lei.
Cautã band rezistene training legs and glutes home exercisewinking
Poti face kick backs, fandãri, squats, hiperextensii inverse, good mornings etc
Oricum iti poti face niste picioare si fund frumos big grin baftã

| AllexXtreme a răspuns:

10 kg cred că e bine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AllexXtreme):

Sa faci genuflexiuni cu 10 kg amarate in plus? e prea putin ma...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

E prea putin da, si pentru fandãri sunt prea putine 10kg chiar si la fete, oricum nu prea are ce face acasã pentru picioare pentru a se dezvolta considerabil.