| necunoscutul_1616 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o problema repede? Bun sa va spun. Un prieten de al meu are 12 ani si are 55 de kilograme.Nu prea ii place sa faca sport, dar vrea sa slabeasca (dar eu i-am zis ca fara sprt nu poate slabi). Mai dati-mi idei repede plss. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| nana0000 a răspuns:

Sa tina o dieta

| Andumin a răspuns:

Nu stiu cauta exerciti cat mai usoare pentru el!

| N3X7 a răspuns:

Cred ca astea 2 raspunsuri sunt tot ce este nevoie petnru elwinking
eu le-am dat si votwinking

| gabytza99 a răspuns:

Pai ar putea sa se abtina de la mancare, sa evite grasimea si uleiul mult in mancaruri,pielitile,sgarciurile de la copane, sa consume foarte multe legume congelate, ar putea slabi facand efort mult adica muncind foarte mult cand are un lucru de facut sau cu relax and tone.

| MarioOnette a răspuns:

Una numa poate sa faca sa manince mai putin dar si fara sport nu poti slabi asa ca convingel.

| Onisim13 a răspuns:

La 12 ani si 55 de kg sa vrea sa slabeasca nu prea cred ca e bine depinde ce inaltime are.