| Xenoverse1 a întrebat:

Maine este El Clasico, care va fi rezultatul final? Eu zic ca Barca fara Messi va castiga la un scor de neprezentare chiar mai mult dupa cum joaca Realul.

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

1X si / sau 3+.

| AFR81 a răspuns:

Sa vedem, poate vor avea o rabufnire de orgoliu cei de la Real Madrid. Pe langa asta, se cam joaca postul antrenorului Lopetegui. 3+ as zice si 1X Barcelona, dar Real ar fi capabila sa faca surpriza. Mai ales ca lipseste Messi.

| Drimmero a răspuns (pentru AFR81):

Au avut pe dracu sa-i ia, de cand a plecat Ronaldo n-au adus nimic, au pierdut 2 piese importante, pe Zidane si pe Ronaldo...si-au meritat din plin umilinta,, sa joace cu atatea milioane de euro in buzunare si sa nu ai o mica tresarire de orgoliu sa te umileasca dusmanul de moarte in halul ala, asta inseamna sa te numesti Florentino Perez!

| Drimmero a răspuns:

Aveti noroc ca Real e intr-o forma slaba,, dar chiar si asa ii poate pune probleme Barzei care joaca fara Messi.

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

N-are nicio sansa echipa lui lopetegui.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Cand o sa intelegi ca derby-urile sunt imprevizibile?

| Xenoverse1 explică (pentru Drimmero):

Cand va castiga Arsenal UCL atunci o sa inteleg. happy

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse1):

Ce frustrate sunt domisoarele barceloniste... unde era vorba despre Arsenal aici? In viata sunt lucruri care conteaza mult mai mult decat niste trofee si o iubire cumparata,, voi nu aveti cum sa stiti asta, sunteti fani de carton, doar la bine prezenti/