| alexx102428 a întrebat:

Man City sau Chelsea?
Barcelona sau Real?
Viitorul sau Craiova?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Egal, Egal, Egal.

| Alexuţ02 a răspuns:

City e o echipa care paseaza mult, le place posesia, dar nu orice posesie..si din aceea care da rezultate, in schimb Chelsea e pe locul 1 dupa venirea lui Conte, o duce foarte bine, a facut echipa sa se lupte iar pentru campionat.

Barca are avantajul ca joaca acasa, desi zic eu, e intr-o forma proasta, Zidane stie cum sa-i motiveze pe baieti, Bale nu va fi in teren din ce am inteles.

La Viitorul-Craiova depinde cine prinde o zi buna.dar eu te sfatuiesc sa nu mergi pe Romania, mereu se intampla surprize..acum na, depinde si ce pui la meciul asta..cred ca Viitorul va marca, e o echipa ofensiva mai ales pe teren propriu.

Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chelsea, Barcelona și nu știu laughing

| Desireღ a răspuns:

Chelsea
Real
aici nu știu, să zicem Craiova.

| Tigrrr a răspuns:

Man City
Barcelona
Viitorul

| CaliCalin a răspuns:

Chelsea, Barcelona-pentru ca sunt mai multi jucatori buni decat la Real, viitorul-pentru ca o sa aiba jucatori buni, alesi de la alte echipe.