| SadBoyForever a întrebat:

Manchester City - Sporting Lisabona 0-2 la pauza(in tur 0-1), cum comentati ? Eu sunt socat :O :O :O !

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Sunt de acord cu tine, si eu am fost socat cand am vazut ca city care a bagat o multime de bani in transferuri e condusa acasa cu 0-2 de sporting, dar pana la urma au revenit si au castigat cu 3-2, rezultat care insa nu le-a fost suficient pentru a obtine calificarea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este? de ce esti socat?

| SadBoyForever explică (pentru anonim_4396):

La cati bani au bagat in echipa seicii de la City, nu ti se pare dezastruos sa fie eliminati inca din 8-imile europa league?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie mu mi-a venit sa cred la inceput dar in a doua repriza daca city continuua jocul bun avea sanse, pacat k a fost eliminata

| Paul_Sima_1993 a răspuns:

Mie mi s-a parut cel mai mare dezastru adica manchester a bagat o tona banii si nu fac nimic.Pur si simplu este umilitor sa fi eliminat in 8-imile europa league de o echipa care pleca cu sansa a treia!