| enevasile92 a întrebat:

Mi-am luat role scumpe si am cazut cu ele si s-a zgariat si se vede foarte urat ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Uite,n-am role, dar cand am zgariat masina, m-am dus la un service, a dat cu smirghel pe acolo, a acoperit nu stiu cum si s-a rezolvat.Depinde si de zgarietura,daca e adanca(in material) este mai dificil de reparat, daca nu, poti merge intr-un magazin unde se vand biciclete, role etc si il intrebi pe vanzator, n-are cum sa nu stie

| Celcareajuta a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Polish ai facut happy Baiatu cu rolele sa ai grija ca daca zgarii capatana nu mai iese la vopsit. Ai luat role sa mergi cu ele sau sa le iei ochii la femei? smug

| enevasile92 explică (pentru Celcareajuta):

Funda laughing