| AdrianaBacescu a întrebat:

Neata! Maine seara sunt ultimele mecuri din optimi de finala din cupa mondiala, ce parere aveti de jucatorii si de antenorii?

1 răspuns:
| Yp789 a răspuns:

Germania-Algeria:Germania este pregatita fizic cit si moral.Desigur Germania este favorita dar Algeria cel putin o sa inscrie un gol de onoare. Jucatorii Germaniei sunt bine pregatiti pentru acest meci.Algeria va tremura in fata acestei selectionate.Joachim Loew va trimite pe teren jucatori de valoare, fiindca joaca in optimi
Franta-Nigeria:un meci foarte strins.Cred ca fiecare echipa va da tot ce va putea. Jucatorii ambelor echipe vor fi in forma si bine pregatiti pentru meci.Antrenorii vor trimite pe teren jucatori bine antrenati si de vaoare.Cocosii Galici vor cistica cu un scor de 2-1 sau 3-2