| Ramona445 a întrebat:

Niste exercitii ca sa fac patratele? big grin sau poate niste pastile ceva care slabesc la burta. Funda!

Răspuns Câştigător
| Cristian_Mihaitamcr_1999 a răspuns:

Pai abdomele ar fi cele mai bune... Sau genoflexiuni... poti incerca si alergatul... functioneaza doar cu un regim alimentar echilibrat...SUCCES!

2 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

MillionaireHoy pe youtube

| andreyutu23 a răspuns:

Daca ai posibilitatea sa faci un sport fa tenis sau inot daca nu esti fata daca esti slaba in fiecare seara fa abdomene nici prea multe nici prea putine eu te sfatuiesc sa incepi cu 80 iar daca poti ridicari de picioare la bara[orizontala big grin].
Oricum tu esti fata cred ca nu ar trebui sa faci patratele.
Bafta!