| Bibib a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. De cateva saptamani incerc sa dau jos cateva kg si in loc sa slabesc, ma ingras. Vreau sa slabesc 5 kg, dar cea mai mare problema a mea e ca nu ma pot abtine de la dulciuri. Mereu am senzatia de foame si nu stiu ce sa mai fac. Ce exercitii pot face si ce dieta trebuie sa tin? (vreau sa slabesc in special in zona picioarelor si la fund). Funda!batting eyelashes

1 răspuns:
| Kariin a răspuns:

Mananca multe fructe si legume. Fara dulciuri. Si sport mult.