| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa dua jos din zona picioarelor, soldurilor, mainilor si zona burtii.adiq vreau sa slabesc si vreau cam in 3-4 luni! Ce dieta si ce exercitii trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| cucalic a răspuns:

Buna chris.eu iti pot spune ce am facut eu de am slabit 3 kg intr-o luna.da-mi un email

1 răspuns:
| cucalic a răspuns:

In primul rand am baut ceai verde dimineata, cu dulciurile si painea am lasat-o m-ai moale, iar dupa ora 17 nu m-ai mananci nimic bei doar apa.bafta