| anonim_4396 a întrebat:

Pana unde v-a ajunge Simona Halep?
P.s. A eliminato pe Serena Wiliams

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

A castigat un meci in grupa, atata tot. Eu cred ca ajunge in semi-finale cu usurinta, apoi depinde de adversar si de starea ei de sanatate. Stim cu totii ca Sharapova si Bouchard ii pot pune probleme...

2 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

N-a eliminat pe nimeni, turneul asta are alte reguli.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Din punctul de vedere al unei personale care nu e analist sportiv in acest domeniu si prin urmare, nu cunoaste capabilitatile celorlalte sportive, nu ma pot pronunta in aceasta privinta. Nu conteaza daca as fi obiectiv sau subiectiv. Un lucru e clar, Simona joaca un tenis la un nivel foarte inalt si se descurca foarte bine. Nu pot decat sa o sustin, chiar daca nu ajunge chiar acolo unde isi propune.