| Stefan33Pavel a întrebat:

Pe 15 joaca Belarus cu Lituania, ce parere aveti despre acest meci?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cui ii pasa de o asa panarama de meci intre 2 tari care nu exista pe harta fotbalului? Pentru prostiile astea se opresc campionatele cand echipele sunt in forma...

| Balalau95 a răspuns:

"acum 11 ore | Stefan33Pavel a întrebat:
Pe 15 joaca belarus cu Litoania, ce parere aveti despre acest meci?"

cred ca esti futball-istul tipic, cu inteligenta "ridicata" care scrie Litoania in loc de Lituania

| Drimmero a răspuns (pentru Balalau95):

Nici tu nu esti mai presus cu vreo inteligenta de rang inalt, ce dracu e aia 'futball-istul', in ce limba taraneasca e cuvantul asta? in loc sa critici pe altul uita-te in propria ograda

| Balalau95 a răspuns (pentru Drimmero):

Sa inteleg ca futball-istii (aia care ph00t ball-ul) se acopera intre ei
si, sa inteleg, ca esti asa de "inteligent" ca nu intelegi cand cineva inventeaza sau tortureaza un cuvant, ca sa isi dovedeasca punctul de vedere, dar sa stii ca inteleg altceva: prea mult pentru tine

deci, nu ti-a mers critica, mai incearca, poate, poate!

PS nu imi spune, hai pe stadion sa ne batem, nu? tipic futball-ist

| Drimmero a răspuns (pentru Balalau95):

Plimba ursul bai balalaule ca numai joc de cuvinte nu faci tu, s-au trezit toti ciobanii peste noapte sa se viseze jongland cu metaforele

| Balalau95 a răspuns (pentru Drimmero):

Lal, moama ce ma doare, m-ai facut cioban, auuuuuuuuuu
un cioban nu e nici pe departe la fel de naspa ca un futball-ist, care isi aranjeaza pe FB sa se intalneasca cu futball-istii echipei adverse si sa isi traga o batuta buna... chiar nu am auzit niciodata de ceva mai imbecil de atat!
deci continua sa ma "insulti" in felul asta, vezi daca tine big grin

| faruitoruldechei566 a răspuns:

E de treaba frumos nota 10