| INCREDIBILus a întrebat:

Pe ce canal tv se transmite meciul baraj: Chiajna - Rapid?

Răspuns Câştigător
| MrMuscolo a răspuns:

Nu se transmite.Din intamplare eu stau langa stationul dinamo in Bucuresti si vad ca au venit o gramada de fanii cred ca se va juca meciul aici laughing insa televiziuni nu vad

PSbig grineja ma doare capul au inceput sa urle rolling on the floor

| Masinadescris a răspuns (pentru MrMuscolo):

Da,asta voiam sa spun si eu,ca nu se da la tv,acum am citit. ce bine de tine ca locuiesti acolo.te uiti din balcon ca belferii laughing pai eu cred ca nu va bate rapidul, ca le va purta stadionul ghinion, ca dinamo cu rapid sunt rivale. sper ca nu esti rapidist, ca apoi ma iei la "unspe metri " laughing bafta, mane.te salut cu stima. sa bata care e mai buna.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut meciul este azi la ora 21 se joacă pe stadionul Dinamo, vezi si tu pe canalele de sport digi, sau dolce,

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Meciul nu va fi televizat, au spus acum pe pro tv.

| Masinadescris a răspuns:

Salut. stai ca acum caut si iti spun.dar ce baraj? pentru ce baraj e meciul? ca nu stiam, desi sunt microbist.stima

| Masinadescris a răspuns:

Uite,nu am gasit pe ce canal e, desi am cautat programul multor canale, atat de sport, cat si din alte categorii. dupa ora inceperii meciul cred ca va aparea aici si il vei putea urmari online. succes http://meciuri-live.info/

| Masinadescris a răspuns:

Federatia Romana de Fotbal, cea care organizeaza barajul de mentinere in Liga 1 intre Rapid si Concordia Chiajna, a solicitat o suma considerata prea mare pentru cedarea drepturilor de televizare si astfel partida programata sambata seara nu va fi televizata.
Postul Digi Sport a facut o oferta de 15.000 de euro pentru preluarea meciului care se disputa in Stefan cel Mare, dar oficialii FRF au respins ideea, astfel ca meciul nu va fi televizat.
http://www.onlinesport.ro/......nid-99517/

| Mircea_Pasat_1972 a răspuns:

Ce nasol. Idiotii aia de la FRF...

| Eugenia_Stefaniu_1952 a răspuns (pentru Mircea_Pasat_1972):

Doamne, ce-am ajuns, vreau sa vad meciul, chiar nu se poate/