| alexx102428 a întrebat:

Pe ce data o sa aiba loc tragerea la sorți a meciurilor din sferturile de finală ale Cupei României din acest sezon 2017 -2018?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tragerea la sorți pentru sferturile de finală ale Cupei României va avea loc la Casa Fotbalului, pe 13 februarie 2018, de la ora 11:00.

ECHIPELE CALIFICATE ÎN "SFERTURI":
AFC Astra
Dinamo 1948 SA
SC FC Viitorul SA
FC CFR 1907 Cluj SA
ACS Poli Timișoara
Club Sportiv U Craiova SA
SC FC Voluntari SA
CS Mioveni

Meciurile din sferturile de finală ale competiției se vor juca într-o singură manșă, în perioada 28-30 martie 2018.

Baftă!

| RzV28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu cunosti fotbalul nu are rost sa comentezi fara sa te informezi, acest citat preluat de tine este de anul trecut. Echipele calificate sunt: CSMS Iasi, Craiova, Botosani, Gaz Metan, Dinamo, Hermannstadt, Astra si FCSB. Iar daca exact cand se vor trage la sorti meciurile inca nu se stie, se va decide prin februarie la reluarea campionatului, de obicei atunci se decide.