| Gabriel_Bogdan_2001 a întrebat:

Pe ce post este meciul Real Madrid-Bayern?

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Pro tv

| UnSimpluRoman a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Decand da protv? meciul poate e dat de dolce sau un program strain(spaniol de fel.)

| Drimmero a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

A pierdut digisport dreptul si au cumparat toata platforma cei de la DolceSport, iar pentru a compensa toti clientii rcs fideli,, si-a luat Pro tv-ul inima in dinti si dau un meci o data la nu stiu cat timp.

| Dumbi a răspuns:

Stream…? Chiar iti plac comentatorii romani, unii sunt paraleli cu fotbalul si comenteaza un meci destul de bun, ahhh… Felix Draghici.