| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Pe ce post pot urmari meciurile celor de la PSG si daca imi mai puteti spune cand vor avea primul meci

Răspuns Câştigător
| andreynba a răspuns:

In campionat le transmite Digisport si primul meci in campionat il au acasa cu Lorient in 11 August! happy
Pe siteul oficial scrie ca urmatorul meci amical il au cu Chelsea, in New York, pe 23 Iulie, dar nu stiu pe ce il transmite. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru andreynba):

Si imi poti spune si ora exacta? cand o sa fie transmis meciul pe digisport?

2 răspunsuri:
| andreynba a răspuns:

21:00 (9:00 PM) ora Frantei si 22:00 ora Romaniei daca nu ma insel.