| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce programe sunt meciurile de astazi, deoarece eu nu prind DolceSport!

Ma refer la meciurile
Dinamo - Metalist
FC Vaslui - Inter Milano
Ekranas - Steaua

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Poti sa dai pe cool tv( televiziune online) arata tot ce e la televizor si sunt toate posturile aproape. trebuie doar sa descarci ceva

| JBP a răspuns:

Salut intra aici si o sa gasesti live streamuri pe internet cu toate meciurile din uefa si tot ce se joaca astazi in fiecare zii sunt noi meciuri televizate http://freeonlinemonney.blogspot.ie/p/live-streams.html faci doar click pe meciul care vrei sa il vezi si iti alegi de acolo un link flash soopcast

| YagamiLight a răspuns:

Dinamo - Metalist Sport.Ro la 21:45

FC Vaslui - Inter Milano Nu stiu big grin

Ekranas - Steaua Antena 1 19:45

| costYYY999 a răspuns (pentru YagamiLight):

Dinamo vs Metalist dolce sport la ora 20:30
Fc Vaslui vs Inter Milano la ora 21:45 pe digi sport sau online in direct pe onlinesport.rowinking
Ekranas vs Steaua pe Antena 1 la ora 19 -45