| deejayoo a întrebat:

Pentru cine se uita la wrestling:hulk hogan sau john cena. funda cine gandeste ca mine

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Hulk hogan

26 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Hulk Hogan.A imbatranit dar inca are un farmec aparte. Urmaresc si filmele in care este protagonist.

| Robert a răspuns:

Cena

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Amandoi dar mai mult John Cena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John cena:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hulk Hogan nu mai e in wwe, deci nu l-am vazut in actiune-John Cena

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Eu tin cu john cena frate, fundita daca nu te superi.

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Eu tin cu john cena frate, fundita daca nu te superi.

| cata_2510 a răspuns:

Hulk

| piticoth a răspuns:

John Cena banuiesc happy

| DeeaDeutza a răspuns:

John Cena.desigur.winking

| Mirceamrc a răspuns:

John cena

| Killaritza a răspuns:

John cenahappylove struck

| alexandruvalcea a răspuns:

John cenabig grin

| coloor a răspuns:

John cena

| Robin258 a răspuns:

Hulk hogan

| Iustin_1327 a răspuns:

John cena big grin

| therock383 a răspuns:

Hulck hogan pentru ca e in TNA si acolo face senzati mari este si manager

| deejayoo explică (pentru therock383):

Sunt de acord cu tine dar wwe-ul este cu mult mai bun decat tna-ul pentru ca are valori.si aceste valori pot face show mai de calitate decat celor din tna.sigur exita si cateva vedet in tna precum cei care au fost in wwe (jeff hardy kurt angle hulk hogan si muti altii). deci alta dovata cum ca we este a fost si va fi mai bun ca tna-ul happy

| therock383 a răspuns:

Ai dreptate dar hulck hogan este bun si jeff hardy si eu is de acord cu tine mult noroc in viata

| deejayoo explică (pentru therock383):

Este rpintre cei mai buni wrestleri din lume nu am de sa zic si eu suntfac asa e e mai bun ca jeff hardy.dar totusi cea fost jeff hardy si ce este acum? sad

| therock383 a răspuns:

Nu stiti dx se mai reuneaza vre data sau raderded rko sau hardy boys

| gLz a răspuns:

John cena :X

| Oannaxd13 a răspuns:

John Cena b-)`