| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Pot practica Kangoo Jumps daca sunt la menstruatie? Sau nu e prea recomandat?

6 răspunsuri:
| Lavii007 a răspuns:

Poti face daca se simti confortabil. Daca nu, stai acasa, se depune efort destul de mare si e posibil sa iti vina mai mult. Tine de starea ta, daca ai chef sa mergi.

| Alexaandreea a răspuns:

Poti sa faci Kangoo oricand...nu este niciun fel de restrictie! Iti spun din proprie experienta....eu fac Kangoo de 5 luni si am mers si in perioada de menstruatie si nu am patit nimic!

| Otylayall a răspuns:

Da,nu e nicio problema, doar sa ai grija sa nu te patezi big grin

| ioanaa25 a răspuns:

Atunci cand ai menstruati este necesar sa stai cat mai relaxata. Atunci cand depui efort o sa iti gurga in cantitate mai multa in timp mai scurt iar asta nu iti face bine apoi o sa te doar burta si nici sa faci dusi sau baie in apa foarte fierbinte

| Dxccube a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa nu faci nimic atata timp cat esti in perioada asta... poti face o hemoragie sau ceva de genu',, deci cel mai bine e sa nu faci Kangoo Jumps...e spre binele tau.

Funda te rog.

| IForgotMyNameAgain explică (pentru Dxccube):

Vorbesti din propria experienta, nu? laughing)))

| MyImaginatyon a răspuns:

Poti sa faci Kangoo Jumps chiar daca esti in timpul menstruatiei.Nu conteaza nimic atata timp cat esti protejata si tu te simti bine.Ba chiar te ajuta deoarece amelioreaza durerile abdominale.