| Teenagernynho28 a întrebat:

Pt cunoscatori: ce parere aveti despre bicicleta genesis razor (model 2012); vreau sa-mi schimb bicla, credeti ca e potrivita pentru plimbarile/mersul prin oras? puncte slabe/forte? si la pret, in jur de 1300 ron. Ms anticipat!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Numai buna baiete, te felicit ca esti ecologic ca mine si mult noroc la acumulare de km cu ea, dar uitate sa fie pe frane hidraulice pe disc (are un lichid in cabluri care actioneaza franele cand le actionezi si e mai usor pentru ca nu trebuie sa aplici multa forta ca sa franeze corect, un pic apesi si deja franeaza ca masina cand se apropie de stop). Va costa 100 - 200 ron mai mult dar alea sunt cele mai bune si sigure, il pui sa iti faca biomecanica cum trebuie inainte sa o scoti din magazin si cumpara niste coarne sa le atasezi pe manere, asa schimbi pozitia mainilor.