| dyk3yy a întrebat:

Puteti sa imi explicati si mie tehnicile hook, push, top-roll? Si pentru ce tip de oameni sa folosesc diferite tehnici, si cum sa combat tehnicile? Am citit pe site-ul brat de fier despre ele dar nu prea am inteles.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ca sa le intelegi cu adevarat ai nevoie de cel putin 20-30 de antrenamente speciale, la mese, cu oameni

daca esti intr-un oras mare, o sa gasesti destui care organizeaza antrenamente

uite aici harta de skandenberg a romaniei :
http://sknx.proboards.com/....../index.cgi

Da click pe poza si iti arata unde se organizeaza regulat antrenamente.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns (pentru Alocispeptunoi):

I-ai dat unui incepator cea mai periculoasa tehnica laughing

mai gandeste si tu inainte sa postezi