| Doruion a întrebat:

Puteți sa îmi spuneți câteva exerciții pentru scăderea grăsimii abdominale?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sprinturi,abdomenele sunt o idee proasta, isi vei strica coloana in timp, in timp ce sprinturile acelereaza arderea grasimilor + o dieta strica
30 de secunde sprint
30 pauza
asa de 5 ori pe saptamana a cate 5 minute pe zi

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=F4S3-Jk0OCY
https://www.youtube.com/watch?v=URAzBmuMVWo

o dovada stiintifica
aceasta idee de excertiti intense este demonstrata in foarte multe studii ca fiind mult mai buna ca cardio,ideea este ca omul e un vanator iar un vanator vana prin sprinturi nu prin plimbare pe jos sau maraton,daca privim lumea animala observam la fel,sprinturii,sprinturile face foarte bine la organism

dieta sa fie in mare parte alcatuita din proteine, fructe, legume, fara dulciuri, chipsurii alte minuni

| IoanaDariaH a răspuns:

Abdomene.100 pe zi timp de 30 de zile

| Cata1987 a răspuns:

Alimentatia e foarte importanta.
incearca sa mananci totul fiert, la cuptor sau grill.
elimini painea si nu mai mananci dupa ora 19
si cu alimentatia corespunzatoare si abdomenele mentionate deja, vei scapa de grasime si vei tonifia abdomenul

succes

| wheresaidyougoing a răspuns:

Abdomene, dar stiv cateva trucuri care te pot ajuta, cum ar fi sa bei apa cu lamaie si sa iti pui folie de plastic pe abdomen in timp ce faci exercitiile

| RAY a răspuns (pentru wheresaidyougoing):

Acele trucuri sunt fantezii, un om care a facut o ora de biologie in viata lui nu ar putea crede asa ceva, slabirea nu rezulta din transpiratie, apa cu lamaia nu are nici un efect zero