| nooot2 a întrebat:

Recomandati-mi un supliment bun pentru a ma ingrasa.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți recomand analize medicale, un nutriționist și practicarea unui sport de masă.
Pa, pa.

| stlucian a răspuns:

Nu cred ca alea sunt bune.Ia niste vitamine pentru inceput pentu a creste pofta de mancare naturale din fructe!
Maninca vreo doua zile numai verdeturi(salate/fructe/apa) si apoi o sa vezi tu foame(fara paine)

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

Apoi ia-o usor cu ceva lactate/branzeturi/gratar/slanina toate combinate cu salate sezoniere(stropite cu putin otet de mere cu miere)

| ReusxD a răspuns:

Multa sunca, carne de vitel, de pui, de curcan, slanina..etc mai vei si tu.

| Wehes a răspuns:

Daca faci sala, ON Serious Mass ( Gainer ).
Sau : Gfx-8 ( PRo Nutrition )
Sau : Super Mass Gainer.
Astea in ordinea asta.

| Madutzza98 a răspuns:

Manaca multe dulciuri, mezeluri si dupa ce ai mancat nu mai bea apa decat dupa jumatate de ora ♥
Ai sa observi diferenta in 2-3 saptamani happy

FUNDA?

| Bianca888 a răspuns:

Poi mananca foarte multe grasimi, orez, cartofi, paste, dulciuri, in special DULCIURI. Succes!

| tomoiagaioan a răspuns:

Iti recomand vitaminele pentru ca te ajuta sa te ingrasi, carne cu cartofi prajiti sau gratare, nu foarte multe dulciuri, deoarece poti face diabet si sa lenevesti toata ziua la tv sau pe net
asa te ingrasi usor
funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru tomoiagaioan):

Esti femeie de vrei funda?

| nooot2 explică:

Nu fac sala, dar nici nu sunt sedentar, joc fotbal+fac exercitii saptamanal, mananc in jur de 4-5 mese pe zi dar nu reusesc sa trec de pragul de 55 de kg, am facut si analize si a iesit totul ok, nu am nicio carenta sau deficit.

| Rockefeller a răspuns (pentru nooot2):

Nu poti face nimic, esti la varsta la care metabolismul tau este foarte accelerat si nu poti depunde grasimi.Tot ce trebuie sa faci e sa astepti pe la varsta pe de 23-24 ani vei lua in greutate foarte mult!

| Jesus23 a răspuns:

Fast-food ftw

| Andrewboss2 a răspuns:

Mananc multa mancare de fast food