| FreakzoO a întrebat:

Sal, este bine sa alergi iarna?.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Normal, dar nu asa cum alergi primavara sau vara.

Incearca sa nu respiri pe gura, poti raci destul de usor.

P.S Si eu alerg destul iarna.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Pe zapada.

| snzpaul a răspuns:

Sa alergi face bine pentru corp, nu conteaza anotimpul, dar ai grija, poate vrei sa imbratisezi gheata.

| gabyS98 a răspuns:

Da poti, oricand poti sa faci sport, ai grija sa nu cazi pe gheata

| Sooorin a răspuns:

Da, dar nu pe gheatahee hee

| cristeaflaviurafael a răspuns:

Da dar nu in exces ci regulat poti oricand linistit

| SlymOvy a răspuns:

Da,dar este mult mai greu decat primavara sau vara.

| RaspberryLover a răspuns:

Uneori...poti sa racesti sau sa aluneci si poc! o tranta ai tras!laughing)
Cum esti incalzit, alergi si transpiratia i se va usca pe piele si vei racii.
Poti sa te ranesti, Doamne fereste iti rupi ceva. Nu te juca cu alergatul! Alearga putin si fi atent la gheata!

| Mellyssa a răspuns:

E bine sa alergi oricind, dar iarna nu prea mult. Si cind alergi nici intr-un caz sa nu respiri pa gura. Poti raci foarte usor.

| Christian1000 a răspuns:

Sall, poti sa alergi in orice anotimp fara probleme. Sa nu respiri pe gura si sa nu alergi pe gheata pentru ca exista riscul sa aluneci si sa cazi. Funda?big grin

| Nutsu7 a răspuns:

Da