| birlic a întrebat:

am o intrebare in cat timp imi creste abdomenul daca eu fac 30 de abdomene pe zi?

Răspuns Câştigător
| Ryuk751 a răspuns:

Cred ca in 4-5 luni maxin dar nu te limita la 30 fa o saptamana 30 apoi a 2a saptamana fa 40 si dupa 2-3 saptamani mai pune inca 10 si ti se va forma mai repede abdomenul.bafta.

6 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Cu 30 abdomene pe zi niciodata

| birlic explică (pentru hummer24):

Aveti dreptate! m-am gandit sa fac 100 cu repetiti si tot o sa maresc numarul.Dar eu nu pot sa fac flotari ca am mana sclantita

| wintage a răspuns:

In primul rand nu iti creste, ti se contureaza.
In al doilea rand faci prea putine. Eventual intr-o combinatie cu flotari, genoflexiuni si alte exercitii ar mai merge. Incearca un numar de 2-3 sute de abdomene pe zi. Apoi te poti gandi la un rezultat!

| Sp33dyt a răspuns:

Eu zic sa ridici numarul daca vrei sa se cunoasca. nu trebuie sa le faci neintrerupt dar poti incepe cu 3-4 serii de cate 30, pentru ca apoi sa cresti si numarul de abdomene si de repetitii

| RedGuy a răspuns:

La acest tip de intrebari nu ar putea sa iti raspunda nimeni, depinde de organismul tau si de programul tau alimentar zilnic, depinde daca ai un coeficient de grasime mai mare sau mai mica pentru organismul tau.In principiu ca sa poti accentua si "creste" muschii trebuie sa arzi mai multe calorii decat mananci,trebuie sa te hidratezi bine, in timp ce faci abdomene ai putea sa bei macar un pahar cu lapte, renunta la sucuri cu acid.Cel putin 2 litri de apa pe zi si in timpul abdomenelor sau orice alte exercitii e bun laptele. Daca nu vrei sa respecti nici un regim alimentar atunci rezultatele vor fi dar mult mai tarziu...Mult noroc

| Liviutik a răspuns:

3 -4 luni.eu fac cate 200 abdomene seara de seara si nu se cunoaste intr-o luna.