| Audirs62008 a întrebat:

Sal tpu.care inalta cel mai bine voleiul sau basketul? ce as mai vrea sa va spun e:cum sa joc de unu singur unu din cele 2 sporturi? mai intai spuneti-mi care inalta cel mai bine si daca inalta vreunu din ele, apoi imi spuneti cum sa joc de unu singur.va rog frumos,

Răspuns Câştigător
| DomnulKat a răspuns:

Efortu,în timpul efortului se crește nivelu de testosteron și crești și tu încearcă sala de forță.

4 răspunsuri:
| anonima0101 a răspuns:

1,70

| bogdan1319 a răspuns:

Basketul

| Tereny a răspuns:

Basketul te inalta mult mai repede deoarece acolo sari mult mai mult depinde care iti place si tie mai mult.

| Audirs62008 explică (pentru Tereny):

Pai si la volei sari cand vine mingea.Dar e vreo diferenta cand sari>? intre basket si volei? si apropo. daca imi imaginez ca joc volei(daca fac sarituri) ma ajuta la cresterea in inaltime?