| Anonymus3000 a întrebat:

Dupa cum stiti m-ati ajutat sa devin mai increzator la antrenamente(pentru cei care nu stiu uitati :http://www.TPU.ro/......sunt-pe_2/ )Bun am devenit increzator si am jucat bine la inceput era aproape sa dau un gol dar dupa ce am gresit ca m-am impiedicat si l-am lovit pe un coechipier in picior (dub greseala normal) si el a urlat a injurat ma bagat in poarta si apoi am pierdut toata increderea :( ce m-ai imi sugerati sa fac nu mai suport unul care e mai slab ca mine la fotbal cand joc cu el pe strada il fac da acolo el e ales inaintea mea si pare mai bun decat mine AJUTOR va rog! FUNDA

1 răspuns:
| NCeausescu a răspuns:

Esti o persoana timida, nu-i lasa pe altii sa se bage in fata ta... nu conteaza fotbalul important e ce faci in viata, daca ii lasi sa faca asa de cand esti mic si cand vei fi mare tot asa o sa-ti faca. Daca zice sa faci ceva ii zici "NU VREAU" si punct daca te loveste sau ceva de genu ii spui parintilor tai ( ei sunt cei mai buni prieteni) ~Dar NU TE LASA CONDUS DE CEILALTI