| Anonymus3000 a întrebat:

Eu joc fotbal bine pe strada dar cand merg la antrenamente nu stiu ce se intampla nu mai joc asa de bine si nimeni nu prea imi da pase. Cand iau minge si fac vreo greseala incepe unu sa tipe si iar imi pierd din incredere si joc tot mai prost. De ce oare? Cand joc pe strada cu prieteni joc bine si acolo... Ce sa fac? dau funda

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai nervi si trebuie sa te controlezi cum poti pentru a face o treaba buna.

| d1onn5o a răspuns:

Cunosc situatia ta ca am trecut prin ea.Cand joci cu prietenii joci bine pentru ca ii cunosti, si oricat de mult ai gresi stii ca ei te vor intelege.Insa atunci cand joci la antrenamente nu mai esti printre prieteni ci printre oameni care vor totul de la tine.Te sfatuiesc sa nu mai pui la inima fiecare injuratura/tipat/urlat ci sa-ti vezi de jocul tau.
Bafta=)

| ICanSeeAll a răspuns:

Cam asa e. Din pacate toti critica ca nu esti bun in loc sa iti explice si sa faci mai bine. Tu incearca sa joci cat mai bine si nu te gandi la parerea lor. Asa o sa reusesti.