| Bogdan0071 a întrebat:

Iau nlarge 2 de la prolab(este o proteina pentru masa) vreau sa va intreb daca trebuie sa iau aceste suplimente si in zilele fara antrenament? gratzzie all

2 răspunsuri:
| FlorinIFBBPRO a răspuns:

Salut da aceste suplimente gen, gainere, izolate proteice, creatina, Tribulus etc, trebuie luate si in zilele de pauza pentru a ajuta corpul la o recuperare ampla. Mult succes, sper ca ti-am fost de ajutor.

| rapelay a răspuns:

Nu lua **** iti faci ficatu praf
am stat la spital 2 luni cu ficatu' praf
si un prieten are ficatu' marit, mai bine iei de haleala ceva si e natural big grin
sper ca te mai gandesti la viitorul tau in caz ca nu doresti sa mancam coliva happydesi sincer mi-e cam foame laughing