| ionutalexandru1993 a întrebat:

Sal TPU happy.vr sami aleg o paleta de tenis si vr un sfat! care credeti ca ar fi mai buna un... Donic Waldner 700 sau un Paleta Cornilleau Perform 800... ? nu sunt jucator avansat. dar nici incepator,,happy..ast un rasp happy

3 răspunsuri:
| danyel89 a răspuns:

La 100 ron gasesti palete MULT mai bune aici:http://ttmall.ro/......-iii-snipe

| marius0000 a răspuns:

Eu cred ca esti incepataro daca zici ca vrei sa-ti cumperi o "paleta"

| ionutalexandru1993 explică:

Bine. parerea ta happy. 1 la mana eu vroiam un raspuns pentru palete. o parere a unuia care stie cat de cat despre ce vb happy..ms oricum