| Anonymus3000 a întrebat:

Vreau niste exercitii sport flotari ambdomene dar vreau si altfel tot felul de pozitii si exercitii ca sa te inalti sa slabesti sa ai abdomen, muschi etc pe scurt sa arati mai bine dau funda

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Pai apuca-te de treaba. Abdomene 8 serii a 25 repetari, flotari la fel, daca nu poti sa faci 25 flotari deodata atunci fa 12
Daca rezisti sa faci mai mult de 8 serii a 25 repetari atunci mareste numarul de serii dar ramai la numarul de repetari de 25 o sa vezi rezultate remarcabile daca te tii de treaba.
Pentru slabire alearga si sari coarda, dar si genuflexiunile sunt foarte bune pentru slabire, o sa slabesti 3 kg pe luna, poate prima luna nu o sa slabesti asa mult pentru ca nu esti obisnuit cu exercitiile astea dar dupa 2, 3 luni poti sa faci orice!
Saritul coardei sau exercitiile polimetrice sunt bune pentru inaltime, polimetricele clasice sunt genul de sarituri pe care le fac basketbalistii la antrenamentewinking
Sa nu stai atarnat de o bara crezand ca asa ai sa cresti nu e realwinking

| AFR81 a răspuns:

Anonymus,degeaba faci muschi, te strica fata aia.

| sixtythree a răspuns:

Uite aici o adresa web. Sunt in format video si sunt explicate. Pentru unele trebuie sa te inregistrezi. E simplu gratuit si sigur. http://www.passion4profession.net/

| robinho17 a răspuns:

Poi da.ti-as recomanda flotari si abdomene astea sunt foarte bune.De exemplu eu am inceput d ela 12 ani (tot 12am) de fapt de 1saptamana si fac 15-20 flotari dimineata-seara sh 100abdomene cand sunt mai relaxat si trebuie sa recunosck ca se vad Rezultate.big grin

| Kl0d a răspuns:

Practica un sport sa slabesti,si in mod special pentru inaltare sunt multe baschet,fotball,hambal, etc. abdomenele si goneflexiuni sunt cele mai eficiente pentru slabit, dar cea mai veche metoda este sa alergi mult,(asta daca esti gras) pentru inceput fa cu niste gantare usoare apoi urci in functie de scinbare.si nu uita nutritia e f.inportanta mananca mancaruri bogate in carbohidrati si proteine uitate pe ambalaj la ce cumperi. Bfta!