| Stoian_Catalin_1984 a întrebat:

Sal TPU. Vreau sa-mi spuneti un program de antrenament cu flotari. Sunt nelamurit ca daca intreb 50 de persoane imi raspund diferit. Eu fac in jur de 45-50 de flotari fara orprire.Am 12 ani, 1.65m si 50 kg. Spun unii ca nu e bine sa faci zilnic,ca muschii au nevoie de odihna, ca ei atunci se dezvolta. Fac intr-o serie 20 flotari. Vreau raspunsul vostru.Dau funda la cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Pai la 12 ani nu ai cum sa arati urat, intelegi? Arati ca un copil ca oricare altul.Cand o sa ajungi pe la 15-16 ani atunci ar trebui sa te interesezi cum arati, de ingrijirea corporala pentru ca o sa trebuiasca sa cunosti si tu niste fete, sa iesi in societate iar asta conteaza.Acuma ar trebui sa te preocupe scoala nu viata in sine.

14 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Tu la 12 ani vrei sa ai muschi? Tie nici nu ti-a crescut puta si vrei sa arati si bine.Din ce in ce mai des vad copii care vor sa arate ca altii la 20 de ani, sa aiba o viata sexuala, si eu imi doresc ca voi toti sa muriti.Scuza-ma dar deja nu mai pot sa vad copii cu creierul varza.

| Stoian_Catalin_1984 explică (pentru SiLaS):

Nu vreau sa arat ca unul de 20 de ani. Vreau doar sa am un corp frumos. Daca tu vrei ca noi toti sa murim, asta e imposibil... poate ca ai dreptate cu ce ai spus in legatura cu noi copiii.

| Gabitzu246 a răspuns (pentru Stoian_Catalin_1984):

Bai copile tu trebuie sa intelegi ca la varsta ta nu ai muschii dezvoltati nici pe departe, si daca o sa continui cu sala risti sa faci hernie inghinala etc, tu faci ce vrei, degeaba imi spui mie si te dai mai ca faci flotari corecte, ca ai fost la karate 2 ani, si ce corp frumos sa ai la 12 ani?, vrei deja sa te dai la femei?

| SiLaS a răspuns (pentru Stoian_Catalin_1984):

Pai la 12 ani nu ai cum sa arati urat, intelegi? Arati ca un copil ca oricare altul.Cand o sa ajungi pe la 15-16 ani atunci ar trebui sa te interesezi cum arati, de ingrijirea corporala pentru ca o sa trebuiasca sa cunosti si tu niste fete, sa iesi in societate iar asta conteaza.Acuma ar trebui sa te preocupe scoala nu viata in sine.

| LuciWv a răspuns:

Are dreptate SiLaS.
Daca tu faci 10 flotari(corecte) eu imi tai gatu, te rog sami faci si mie un film, imi inchipui cum faci tu flotarile.
La 12 ani ar trebui sa te preocupe cartea., TEZA care se aproprie, nu flotari.
Deci acum serios vreau sami faci un video in care faci tu flotari, asta daca ai spus adevarul si nu ai inflorit tu cu un 0, cine stie poate tia scapat mana pe 0laughing.
Bafta

| SiLaS a răspuns (pentru LuciWv):

Mai era unu care tot la 12 ani vroia sa combine o colega sa faca sex.Cu ce am gresit noi sa traim langa niste specimene de genul asta.Copiii degenereaza din ce in ce mai mult si umanitatea se duce pe... Poate ca sunt putin sadic dar imi doresc ca toti copii de genul sa moara ca sa nu se mai nasca altii ca ei.

| LuciWv a răspuns (pentru SiLaS):

Si cand te gandesti ca ei vor fi medici,parlamentari,politistii etc. de maine straight face daca nu se face ceva cat mai curand, ai dreptate ne vom duce pe..., Sunt prea tinuti in "puf" cam toti copii, cand ii pui sa faca ceva piua.
Acum n-are voie un profesor sa-i dea o palma la elev ca-l omoara, dar elevul are voie sa dea profesorul afara din clasa? cum se si intampla?
Era alt ceva cum 10 ani, daca nu bateau profesori in noi ca in covor.

| Stoian_Catalin_1984 explică (pentru LuciWv):

1.fac si mai multe corecte...si la sala mi s-a zis asta. N-am dc sa-ti arat un video pentru ca nu am dc. imi inchipui ca tu acum zici ca nu iti arat ca nu le fac corecte dar le fac, ti-am mai zis
2.La teza am invatat foarte mult, desi ma preocupa si cartea. Anul trecut am luat 10 la mate si 10 la romana la teza.Acum sa vedem ce o sa fie la tezele din clasa a 6a
3.Ar trebui sa te preocupe pe tine cartea ca dupa felul cum scrii. dar e grele romana laughing BAfta multa la romanawinking

| LuciWv a răspuns (pentru Stoian_Catalin_1984):

Eu am terminat cu cartea, asta e, scriu repede pe tastatura si poate mai mananc o litera.
Si ce legatura are karate cu flotarile?
Si nu stiu ce sala te primeste pe tine la 12 ani.
Fami un video sa te cred asta daca ai cu ce sa filmezi.
Daca esti cel din poza de profil mai mult de 30kg ud si cu televizorul in brate nai.

| Stoian_Catalin_1984 explică (pentru LuciWv):

Acolo aveam 10 ani. Pai are legatura karatele cu flotarile pentru ca si la karate se face flotari, daca nu stiai. Sala de karate am vr sa zic, nu sala de forta. PS: Apropo, se scrie n-ai*, Fa-mi*. Am Samsung galaxy s5winking am cu ce sa filmez

| LuciWv a răspuns (pentru Stoian_Catalin_1984):

Pfff,nu te mai da mare piatra, nisipul tot nisip e.
Si in 2 ani te-ai facut "gigi muschi"?
Inchidemi gura, si zi-mi ca gresesc filmandute.
Si daca te filmezi fami si mie o poza cu "S5-u" tau laughing
Ce zic eu:
1.Nai telefon, sau poate ai dar e o caramida
2.Mai mult de 2 flotari corecte nu faci
3.Ai 30 kg (MAXIM) cu Televizorul in brate
4.Nu-mi tine tu mie lecti de gramatica, daca te intreb ce-i ala complemetul sau care sunt timpurile verbului, nici pe net nu sti sa cautui.
Asa ca taci, si aratami ca gresesc...
1. Vreau o poza cu tine si asa zisul S5, si cand faci tu 50 de flotari.
Nu te mai obosi sa comentezi degeaba, eu stiu ce gandesti tu.
Tu:"Hai ba sa ma dau si eu "Smecher" cu astia ca am eu X kg si fac Y de Z.
Taci din gura.

| Stoian_Catalin_1984 explică (pentru LuciWv):

Cam multe poze si filmari vrei tu.
1.N-am zis ca m-am facut ''gigi muschi'', am zis doar ca vreau sa imi dezvolt muschii, dar na
2.Am telefon.Telefonul meu normal era s3 dar mi-a luat unchimiu s5.
3.Am 50 kg, 12 ani jumate, 1.65 m.
4.Cu flotarile n-are rost sa ma contrazic ca tot prost esti si spui ce vrei tu
5.Iar ai gresit. Inchide-mi*, filmandu-te*, fa-mi*,n-ai*, arata-mi*.Eu as zice sa pui mana pe carte fratelo ca stai prost cu romana. Apropo timpurile verbului sunt:prezent, imperfect, perfect compus, p.simplu,mai mult ca perfect, viitor, viitor anterior. Complementul determina un verb. exista: complement direct, compl.indirect,compl.circ de timp, compl. circ.de loc, compl. circ de mod, compl.circ de cauza, din cele invatate pana acum.Altele nu mai stiu, o sa invat mai tarziu. Ps: nu m-am uitat pe net

| LuciWv a răspuns (pentru Stoian_Catalin_1984):

Da sigur, nu ma cobor la mintea ta de 12 ani, de ce nu faci ma o poza sau un film?
De ce?
Pentru ca 1.nai cu ce si 2. nu faci mai mult de 2 corecte

| Gabitzu246 a răspuns:

La 12 ani nu ar trebui sa iti muncesti muschii in halul asta, pe 15-16 apucate ca acuma degeaba faci, mai bine ai face un sport.

| Stoian_Catalin_1984 explică (pentru Gabitzu246):

Fac karate de 2 ani si ceva