| casanova14 a întrebat:

Sall as vrea sa stiu cum bate cristiano ronaldo lovituri libere. Puneti video sau explicati funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| chertes1999 a răspuns:

Fac fotbal, iti spun eu cum o bate, locul este mai in spate cu vreo 5 cm de degetul mare si te apleci foarte tare pe minge/funda te rog!

4 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Poi sigur nu iti poate explica nimeni,doar daca iti explica el,dar eu iti spun ce am vazut eu,loveste mingea foarte puternic cu siretul,mingea se salta foarte sus,peste zid,si apoi coboara foarte repede,ia o traiectorie foarte ciudata,el nu bate niciodata tehnic,cum bat majoritatea, el bate puternic, intr-adevar nu nimereste poarta tot timpul dar cand o nimereste e gool.asta am vazut eu!

| notatrol a răspuns:

Cu picioru

| asasinul100 a răspuns (pentru notatrol):

Poi bate si el bine intr-o viata! Nu ai vazut ca nu nimereste poarta! Macar messi da tehnic dar nimereste poarta a da apropo realul poate sa plece din liga ca doar cand se intalneste cu barca cade jos ca stanca!

| victor666 a răspuns:

Isi imagineaza pe unde s-ar duce portarul...si trage pe unde nu se asteapta