| ForeverWarrior a întrebat:

Sall.Eu sunt ectomorf am 188 cm 74kg si 18 ani.Ma antrenez de un an si ceva dar de curand m-am apucat de sala(m-am accidentat acum dar sper sa imi revin in curand). Daca am o nutritie adecvata si antrenament si somn la fel daca iau doar 2 saptamani proteinele astea http://shop.runireland.com/......000000008o sa se vada ceva rezultate(cam prin luna mai as lua)sau mai bine iau o cutie mare?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Rezultate in 2 saptamani? rolling on the floor

Ce amuzant esti.

Ia LUNAR o cutie MARE si vara viitoare o sa arati mai bine, peste 2 veri si mai bine si peste 3-4 ani o sa ai muschi cu adevarat.

| cristi1505 a răspuns:

In 2 saptamani....nu are ce sa se vada!

| cristi1505 a răspuns:

Iti trebuie un gainer nu proteine! Sau daca iti iei proteine combina cu dextroza pentru a lua in greutate! Cumpara si tu un Serious Mass de la ON pentru a lua in greutate si a pune masa musculara! Proteinele alea sunt foarte bune dar nu iti trebuiesc tie acum.

| Hades98 a răspuns:

Crezi ca daca iei nu stiu ce proteine si din astea in 2 saptamani esti Sanatos Tun si ca inainte (muschii)?rolling on the floor

| crystygye a răspuns:

Nu exista rezultate in 2 saptamani cu nimic.

| Rauuul a răspuns:

Http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-100-Whey-Gold-Standard-2-27-kg/ asta e din Romania. Proteinele astea sunt de calitate buna dar pentru tine care esti ectomorf nu sunt bune deoarece tie iti trebuie carbohidrati, ceea ce astea nu au. Concentratele proteice ( ca si astea) sunt doar pentru cei mezomorfi si endomorfi pentru ca aceia daca iau multi carbo pun grasime repede, la tine nu e cazul. Alege ceva care sa contina carbo. Eu iti recomand sa iti iai de pe site-ul asta deoarece is firme de calitate buna.