| anonim_4396 a întrebat:

am un club de fotbal si vreau sai saimb denumirea si in ce program pot sa desenez steama dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Necuu a răspuns:

Pai poti face in gimp, photoshop...Cam astea ar fi pentru o stema frumoasa.Pentru ati iesi una frumoasa uitate la tutoriale pe www.youtube.com si gasesti acolo. Scrie in youtube "logo gimp 2. 6" sau "logo photoshop"...si iti descarci gimp de preferat (mai usor de folosit)(nu merge pe windows 7) si dupa cautati tutorial logo gimp.Si iti va arata pe youtube cum sa faci.Astept funda!

4 răspunsuri:
| harri2000 a răspuns:

Photoshop, ti-o fac eu daca vreiwinking

| radu999 a răspuns (pentru harri2000):

Da mersi clubul se numeste FC ATLETIC STAR PRAHOVA 2011 culorile sunt albastru si rosu si pune in mijloc o mingie de fotbal si o stea deasupra famio terog dupa cel al barcelona si trimite-o pe boss.bogda.99@gmail.com iti dau funda +vot merci

| harri2000 a răspuns (pentru radu999):

O sa incerc! happy

| CrosssOver a răspuns:

Ai un club de fotbal preferat sau ce?