| xCrank a întrebat:

as vrea sa cumpar un produs de la pn dintre acestea:cre anabol,AMS,arginine, amino BCAA...as vrea sa stiu care dintre acestea este mai potrivit pentru:pompare, crestere in masa si mai multa forta la sala?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Ok, incearca no-explode sau jack3d acum

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Incearca no-explode de la BSN, e mai bun decat toate alea la un loc.

| xCrank explică (pentru Cosmin86):

Cum ti se pare jack3d? am citit pe forumuri si este nr1 in america.

| Cosmin86 a răspuns (pentru xCrank):

E similar cu no-explode, contin cam aceleasi lucruri ambele si costa cam la fel.
Dar ambele sunt net superioare celor de la pn enumerate de tine.

Ce ai incercat pana acum?

| xCrank explică (pentru Cosmin86):

Am incercat xplode de la pn, gfx si AMS

| Dkgray a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu contin chiar aceleasi lucruri. Jack3d are in componenta 1, 3-dimethylamylamine care din 2009 a fost adaugata pe lista substantelor interzise de catre agentia mondiala anti-doping. Stiu persoane care au avut aritmii cardiace de la el. Nu vad de ce ai lua asa ceva.

| Cosmin86 a răspuns (pentru xCrank):

Ok, incearca no-explode sau jack3d acum

| MARIUS122 a răspuns:

Iti dau o sugestie ia proteine(de calitate inalta)+amino BCAA va merge bine combinatia asta, in timpurile noastra toti bodybuilderii folosesc bcaa, creatina, proteina etc.

| xCrank explică (pentru MARIUS122):

Proteine am luat destul, si nu ma ajuta in acest moment, as vrea ceva care sa pompeze si, sa creasca ceva.

| MARIUS122 a răspuns (pentru xCrank):

Aici nu e cheia doar proteine, gata le iei gata te umfli, e vorba de program si dieta corect fara acestea doua degeaba mai faci sala de forta. Poti crestere si fara proteine, bcaa etc. Bafta