| phantom2k a întrebat:

ce alimentatie ar trebui sa am daca lucrez la masa musculara dupa antrenament si inainte de el de ar trebui sa mananc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Mananci cu 1 -1 ora jumate inaintte de antrenament, dupa antrenament e bine sa ai ceva bogat in corbohidrati si proteine

Răspuns utilizator avertizat

Pai Ce antrenament faci, ma refer la sportul pe care il faci
Orice sport determina o dieta sanatoasa multa odihna si fara streshappy
Ce poti manca inainte de antrenament
Pai este simplu ceva usor sa nu pice greu la stomachappy iar dupa ceva mai greut dar oricum la 20 min dupa efortwinking
Te poti imbolnavii de stomachappy