| Georgestaff08 a întrebat:

cum as putea deveni un fotbalist mai bun

7 răspunsuri:
| Iony_5207 a răspuns:

Disciplina si mult antrenament, plus o alimentatie sanatoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de antrenament si incredere in tine zic ca trebuie sa lucrezi si mental, nu numai fizic, adica sa ai o strategie.
Eu sunt slab, nu alerg repede si altele, nu-s un spotiv bun, dar incerc sa am niste strategii. Sfatul meu! Funda?

| Alișa00000000000 a răspuns:

Salut, cat mai mult antrenament!

| AnaLove444 a răspuns:

Antrenandu-te!

| ionuttemeri a răspuns:

E foarte simplu trebuie sa te antrenezi foarte mult si sa ai incredere in tine frate

| leomessi2234 a răspuns:

Iti tebuie si talentalent natural cum a avut messi. El nici nu pitea juca ca avea'probleme cu picioarele si ia platit clubul barcelona operatia dar sa joace la ei si acum e cel mai bun(lui ii placea sa vada fotball si isi doarea sa joace)

| lombardi a răspuns:

Prin lucrul cu oamenii profesionisti!