| Anonigga a întrebat:

Sall, TPU deci vreau si eu sa scap de burta de pe abdomen, nu sunt gras am 70 de kg si inaltime de 1.85 dar eram gras aveam 90 de kg si acum incerc sa scap de burta grasimea de peste abdomen (pielea aia care atarna peste abd) ma omoara nu stiu cum sa scapde ea -------funda---------

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Sincer la 1.85 Inaltime esti slab ( 70 kg ) dar daca te omoara pe tine burta aia.
Renunti la : bauturi acidulate ( sucuri, bere, apa minerala etc.) prajeli, dulciuri si grasimi ( grasimi nesanatoase ).
Si ca efort fizic, Cardio ( Alergat ) cate 20-30 de minute pe zi.
Bafta!

| Crisss22 a răspuns:

Fa in continuare mult sport, asta este sfatul cel mai bun. Mult sport si asta te va ajuta sa slabesti foarte mult in continuarewinking.

| cosminX a răspuns:

Mai taie din bere dao dreacu