| Makaveli1 a întrebat:

Acum 3 luni mi-am rupt mana dreapta, ambele oase ale antebratului, domnul doctor a fost nevoit sa imi puna 2 tije... Tinand cont de asta as vrea sa va intreb daca as mai putea merge la sala, domnul doctor mi-a spus ca o sa fiu ca inainte, insa vreau cat mai multe pareri. de la cei care poate au fost in aceeasi situatie ca a mea sau. cine stie, astept raspunsurile, multumesc anticipat

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu pe cineva cu tija. Are dureri la schimbarile de vreme. Se comporta normal dar nu poate si nici nu are voie sa faca efort.

| Makaveli1 explică (pentru anonim_4396):

Nu am probleme la schimbarile de vreme. Dupa cum am zis, operatia a fost acum 3 luni cand era foarte cald, iar cand vreme s-a schimbat nu am resimtit nici o durere. Mi-au mai zis multi asta, insa nu stiu ce sa cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Makaveli1):

Eu iti doresc sa nu simti dureri si sa fii normal. Tineretea ta este un avantaj. Sanatate.

| Makaveli1 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc la fel

| 0192837 a răspuns:

Nu... nu cred. atata timp cat esti bolnava. dar dupa cateva luni vei putea sa mergi din nou la sala. fundita?

| Makaveli1 explică (pentru 0192837):

Sunt baiat. multumesc pentru raspuns, cat despre funda. sa vad ce raspunsuri mai primesc. multumesc inca o data!