| Adrian1331 a întrebat:

Salut.Am 14 ani, 1.73m si 70 de kg. Vreau sa slabesc in cam 2-3 luni cat de mult se poate... Vreau o cura de slabire care sa o tin o cat de mult pot,si un set de exercitii cardio,am inceput sa practic exercitii cardio,nu de forta(nu prea pot sa fac nici o flotare,dar sa mai vorbim de tractiuni, incerc sa fac flotari din genunchi ca sa mai capat forta).Cam atat...multumesc big grin

1 răspuns:
| AdrianTzar a răspuns:

Succes, dar să știi că nu slăbim de pe o zi pe alta, precum nici nu ne-am îngrășat de la o zi la alta.