| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa ma apuc de sala sa pierd cateva kilograme.Ce sala din Galati imi recomandati? Am auzit ca sunt unele cu reduceri pentru elevi. Am auzit ac mai toate sunt la fel la exhipament, dar care e un mai ieftina? Multumesc!

3 răspunsuri:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Aceasta este prima sala gasita pe google din Galati, deci s-ar putea, sa fie una din cele mai acesate. One-gym. http://one-gym.ro/

| Departure a răspuns:

Deja mananc

| xXNinjaTopXx a răspuns:

Lulu's Gym. Abonamentul este redus la 60 de lei pentru elevi, full-time.