| AlexandraGrande a întrebat:

Am 12 ani si 58 de kilograme.Am 1.60 insa am mici probleme cu infatisarea si mi-ar placea sa ajung la greutatea de 50 de kilograme.Ce imi recomandati? As vrea sa fie ca de cat rapid *2-3 luni*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| razvi5665 a răspuns:

Ai putea să-ți schimbi amlimentatia(nu stiu cum se scrie;( )
Cum ar fi:
Prima zi :Sa încerci sa mănânci cat mai multe fructe
A doua zi: Aceasi chestie decât cu legume
A treia zi : ai putea sa mănânci carne, dar mu in exces
Si a patra zi: le combini
Un prieten a slăbit 5 kg așa
Norocwinking