| Laur_9238 a întrebat:

Am 15 ani si 8 ani de fotbal happy si. dintr`o data la un antrenament m-a luat o durere insuportabila la unirea soldului cu piciorul. (la incheietura piciorului). Simt ceva. ca o intepatura straight face am luat pauza vreo 2-3 luni. si numai vreau sa stau. ma poate ajuta cineva va rog?puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Si eu fac fotbal si cred ca am aceeasi problema ca tine, eu zic sa incerci sa consulti un doctor.

| Ionutxxxboy2050 a răspuns:

Pai du-te ma...la doctorlaughing si iti zice el daca o sa mai poti juca fotbal sau nuhappy