| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 15 ani si am o intrebare.
Intai, vreau sa incep prin a va spune ca la 11 ani eram foarte gras... cu timpul m-am dus la sala si am slabit, dupa iar am pus pe mine si iar am slabit. Acum sunt la regim iar. Toata lumea imi spune sa nu mai slabesc, dar eu nu ma simt bine in pielea mea. Mai ales ca in zona sanilor nu am pierdut deloc de la 11 ani. am citit pe net si cred ca am ginecomastie. sfarcurile nu sunt normale, sunt umflate si arata ca niste sani(nu mari, mici, dar sunt)... cum as putea afla? se poate doar prin analize hormonale sau trebuie la medic endocrinolog(pentru ginecomastie)? Multumesc mult!

1 răspuns:
| ONR1R2 a răspuns:

1 du-te la un nutritionist
2 faci bine ca faci sport NICIODTA NU ASCULTA PE ALTI CE SPUN ei te invidiaza
3 tu trebuie sa te simti bine an piele ta nu pune botu ce spun alti tu stie ce este mai bine pentru este pentru tine bine PA SI AI GRIJJA DE TINE EU UNU

Si din cand an cand mai citeste o carte ajuta mult sa stii