| DracoMadalin00 a întrebat:

Am 16 ani, sunt baiat si 1.70. Tata are 1.78 si mama 1.64.Fac volei, dar sunt unii prieteni care eram mai mici decat mine si acum sunt mai inalti.Credeti ca m-am oprit din crestere sau pot ajunge la o inaltime intre 1.75-1.80

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca vei face in continuare sport, eu zic ca vei creste cativa centimetri buni. Poti atinge 1.80 lejer.

| OnuOnulică a răspuns:

Evident că e posibil să te fi oprit, dar e posibil și să crești încontinuare. Băieți cresc până la 21 de ani.

| Username55 a răspuns:

Se spune ca cresterea oaselor la baieti poate dura pana la 21 de ani;-)

| Sarada a răspuns:

Daca te vei ghindi ca nu vei creste aceste sentimente te vor inadusi ghndetete numai la bine vei creste daca in mintea ta totul va fi bine si linistit nu te ingrijora ai 16 inca totul merge in nainte